Hizmetlerimiz > İşe Alım Süreci Dış Kaynak Hizmeti (RPO)


İşe Alım Süreci Dış Kaynak Hizmeti (RPO)

İşe Alım Süreci Dış Kaynak Hizmet (RPO) sağlayıcısı olarak HUMANERA Consulting, rolün tanımlanmasından işe yerleştirmenin gerçekleştirilmesine kadar tüm işe alım sürecini yönetir. İşe Alım Süreci Dış Kaynak Hizmet (RPO) sağlayıcısı olarak HUMANERA Consulting etkin veri tabanı, uzun yıllara dayanan deneyimli ekibi ve sahip olduğu etkin bağlantıları ile, müşterilerinin, en uygun adaylara zamanında ulaşmalarını sağlamaktadır.

Etkin yönetilen RPO hizmetimiz ile amacımız, müşterilerimizin zaman kazanmalarını, aday havuzunun kalitesini ve süreç verimliliğini artırmalarını, doğrulanabilir metrikler sunmalarını sağlamaktır. Müşterilerimizin dahili işe alım fonksiyonu algısı ve sorumluluğuyla hareket ederek, işe alım süreçlerinin tamamında ya da gereksinim duydukları belirli kısımlarında, büyüme / gelişmeleri için işe alım süreçlerindeki yeteneklerini artırmalarında katkı sağlıyoruz.

Yönettiğimiz kaynak ve işe alma süreçleri hakkında bilgi veren kapsamlı periyodik raporlar sunuyoruz.

HUMANERA Consulting RPO hizmeti müşterisi olmak ya da hizmetimiz ile ilgili bilgi almak isterseniz info@humanera.com adresinden bize yazabilirsiniz. En kısa sürede size arayabiliriz.

Ya da 90 0216 504 5560 numaralı ofis telefonumuzdan ilgili birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.