Kariyer Fırsatları > Kariyer Fırsatları


Kariyer Fırsatları

Aşağıdaki pozisyonlar, şu anda üzerinde çalıştığımız bazı projeleri içermektedir. Araştırma stratejisi veya gizlilik şartları gibi çeşitli nedenlerden dolayı her projemizi internet sitemizde yayımlayamadığımızı lütfen dikkate alınız. Aşağıda belirtilen herhangi bir pozisyona uygun olduğunuzu düşünüyorsanız lütfen bize özgeçmişinizi iletin. Projenin adını ‘Konu’ bölümüne eklemeyi lütfen unutmayın. Pozisyon detayları ve başvuru için lütfen ilgili pozisyon üzerine tıklayın. Aşağıdaki pozisyonlar, şu anda üzerinde çalıştığımız bazı projeleri içermektedir. Araştırma stratejisi veya gizlilik şartları gibi çeşitli nedenlerden dolayı her projemizi internet sitemizde yayımlayamadığımızı lütfen dikkate alınız.

Aşağıda belirtilen herhangi bir pozisyona uygun olduğunuzu düşünüyorsanız lütfen bize özgeçmişinizi iletin. Projenin adını ‘Konu’ bölümüne eklemeyi lütfen unutmayın.

Pozisyon detayları ve başvuru için lütfen ilgili pozisyon üzerine tıklayın.

  Pozisyon Sektör / Şirket Lokasyon
  Ofis Asistanı İnsan Kaynakları / HUMANERA Consulting İstanbul Anadolu Yakası
  Satış Müdürü Petrokimya İstanbul Anadolu Yakası
  Control Software Engineer Defense İstanbul / Anatolian Side
  Hardware Engineer Defense İstanbul / Anatolian Side
  Platform Software Engineer Defense İstanbul/ Anatolian Side
  GENEL BAŞVURU HUMANERA İstanbul, Ümraniye
Profesyonel ilkelerimiz doğrultusunda özgeçmişinizin titizlikle korunacağını, sizin onayınız olmadan üçüncü kişilerle paylaşılmayacağını bildirmek isteriz.

Yayımlanan iş fırsatları ile deneyimleriniz örtüşmese de özgeçmişinizi bizimle paylaşmanız bizleri memnun edecektir.

Boşlukları olan bir puzzle ve doldurulacak sınırsız fırsatlar olduğunu hepimiz biliyoruz... “Şans hazır olduğunda karşına çıkan fırsattır” deniyorsa eğer, şansınızı arttırmak için başvurularınızı bekliyoruz...