Hakkımızda > HUMANERA Consulting


HUMANERA Consulting
 

2008 yılında kurulan HUMANERA Consulting,  uzman ve orta kademe yönetici pozisyonlarına en uygun yetkinlikte; yaratıcı, yetenekli adayları araştırır, değerlendirir ve yerleştirir.

 

Arayış içindeki kurumları ve adayları müşteriden öte, “iş ortağı” olarak görür; ilişkilerini bu eksen etrafında, uzun soluklu ve değer katmaya odaklanarak sürdürür.

 

Derin deneyim...

HUMANERA Consulting bünyesindeki değerli danışmanlar, çeşitli sektör ve şirketlerde deneyimli kişilerdir. Her biri kendi alanında iş ve sektör bilgisine sahiptir. Hizmet verdikleri ve önemli sorumluluklar üstlendikleri çeşitli uluslar arası ve öncü Türk organizasyonlarında kazandıkları tecrübeler, adaylara ve kurumlara yerleştirme öncesi, sırası ve sonrasında önemli katkılar sağlamakta, hedeflere ulaşılmasında kolaylaştırıcı rol oynayarak, işbirliğinin kalitesini yükseltmektedir.

 

Güvenilir İş Ortağı

HUMANERA Consulting, ihtiyaçları tam anlayarak, yetenek arayışındaki organizasyonların yapısına en uygun kişileri yerleştirmek için, her bir pozisyonu “özel bir proje” olarak değerlendirir. Beraber çalıştığı organizasyonlar ile kurduğu uzun soluklu ilişkiler ve üzerinde çalıştığı projelerde katkı sağlayan öneriler ile üstün özverili bir hizmet sunar ve uzun vadeli, güvenilir iş ortaklıklarının temellerini atar.

 

Özgün ve Teknoloji Tabanlı Araştırma Metotları

HUMANERA Consulting, temel prensip ve ilkelerine sadık kalmak kaydı ile özgün araştırma metotları ve iletişim ağı ile temasta olduğu kişileri ve veri bankasını sürekli geliştirir, günceller.

Aday bulma sürecinde hem kurumla, hem adayla son derece titiz, bir o kadar da yakın, sıkı iş birliği içinde olur. HUMANERA Consulting danışmanları, daima ilgili pozisyonlara, en kısa sürede, en uygun yaratıcı, yetenekli ve yapıcı profesyonelleri bulur; projelerde başarılı olmalarını sağlayan temel faktörün; özgün, titiz araştırma yeteneklerinin olduğunu bilirler.

 

Güçlü İlişkiler, Verimli Aday Habitatı

HUMANERA Consulting önemli deneyime sahip uzmanlarının kişisel iletişim kaynaklarının avantajını ve etkisini de en verimli şekilde değerlendirmektedir. Güçlü aday veri tabanı ve geniş profesyonel ağı ile son derece etkin bir habitatta, tüm sektörlerde detaylı, arama-tarama-filtreleme yapabilmektedir.

 

Doğru İletişim

HUMANERA Consulting, her adımda sergilediği profesyonel yaklaşımı ile hem kurumlara, hem adaylara en güncel ve sağlıklı bilgileri şeffaf bir şekilde aktarır.

 

Güçlü Veritabanı

HUMANERA Consulting'in hizmet verdiği endüstri ve fonksiyonlar ile ilgili geniş aday veri tabanı ve iletişim ağı ile hizmet vermektedir.

 

 

HUMANERA, kurulduğundan bu yana, öncü uluslararası şirketlerden büyük yerel organizasyonlara kadar hedeflerini gerçekleştirmelerine katkı sağlayacak sayısız aday yerleştirme projesini başarı ile tamamlamıştır.